Cansız bedeni çıplak şekilde bulunan fenomenin kocası da aynı sonu yaşadı

Cansız bedeni çıplak şekilde bulunan fenomenin kocası da aynı sonu yaşadı
08:30 12.10.2021 | 13 kere okundu | Dünya

Geçtiğimiz aralık ayında kendisinden günlerdir haber alınamayan sosyal medya fenomeni Alexis Sharkey, ABD'nin Teksas eyaletinde bir bölgede, çırılçıplak halde ölü bulunmuştu. Sharkey'in eşi Thomas Sharkey de karısıyla aynı kaderi paylaştı.

1

Kaybolduktan 24 saat sonra yol kenarında çıplak bir şekilde ölü olarak bulunan Alexis Sharkey'in eşi Thomas Sharkey, yetkililerin eşinin ölümüyle ilgisi olduğu iddiasıyla hakkında tutuklama emri çıkarmasından bir hafta sonra ABD'nin Florida eyaletindeki bir apartman dairesinde ölü bulundu.

2

Independent Türkçe'de yer alan habere göre; Thomas Sharkey kendini silahla vurarak öldürdüğü iddiası yer aldı. Sharkey'in ölü bulunduğu dairenin kızına ait olduğu belirtildi.

3

Eşinin ölümündeki tek şüpheli olduğu düşünülen Thomas Sharkey hakkında 29 Eylül'de tutuklama emri çıkmıştı.

4

Thomas Sharkey eşinin ölümünün ardından şu açıklamayı yapmıştı: "Mutlu değildi. Stresliydi. Güç vermek için ona sarılırdım. Harika bir kadındı. Efendim, eşim harika bir kadındı. Gerçekten öyleydi. Her şeyin hep başka yönleri vardır."

5

"Onu tutan, kucaklayan ve tekrar ayağa kaldıran bendim. Bu korkunç. İnsanlar bolca saçma sapan laf ediyor. Ölüm tehditleri falan alıyorum"

6

Alexis Sharkey'in trajik ölümü ise şöyle ortaya çıkmıştı. Çöp arabası sürücüsü, seyir halindeyken bir çift ayağın çalılıklardan dışarı sarktığını görmesi üzerine çalıklara gitti. Sürücü yerde çıplak ve cansız bir şekilde yatan kadını buldu.

7

Olay yerine gelen polis ekipleri yaptıkları çalışmada ölen kadının kendisinden haber alınamayan Alexis olduğunu tespit etti. Polis, Alexis'in ölmeden kısa bir süre önce ismi açıklanmayan bir kişi ile tartıştığını belirtti.

 

 

 

8

49 yaşındaki kocası Tom Sharkey, eşi ile ölümünden önce tartışmadıklarını, sadece alkollü olduğu için araç kullanmayacağını söylediğini ancak eşinin bir yolunu bulup evden çıktığını söylemişti.

 

 

9


Dünya
Haberler