İnfial yaratan olay! Genç kadın, eşinin ameliyatla kesilen bacaklarını torbada teslim aldı

İnfial yaratan olay! Genç kadın, eşinin ameliyatla kesilen bacaklarını torbada teslim aldı
05:20 19.09.2020 | 68 kere okundu | Dünya

Ukrayna'da bir hastanın ameliyatla kesilen bacakları, bir torba içerisinde eşine teslim edildi. Ülkede infial yaratan olayda, torbayı alan kadının ilk başta durumun farkına varamadığı, daha sonra bayıldığı aktarıldı.

Ukrayna'da Novobuzka Merkez Hastanesi'nde hastanın ameliyatla kesilen bacakları, eşine bir torbada içerisinde konularak verilmesi ülkede infial yarattı.

TORBA İÇERİSİNDE EŞİNİN BACAKLARINI GÖRÜNCE BAYILDI

Olay, Ukrayna'nın Mıkolayiv kentinde meydana geldi. Novobuzka Merkez Hastanesi'nde bir kişinin ameliyatla kesilen bacakları, bir torba içerisinde eşine teslim edildi. Ülkede infial yaratan olayda, hastanenin kadına bacakları teslim ettiği sırada ne yapması gerektiği de belirtildi. Torbayı alan kadının ilk başta yaşadığı durumun farkına varamadığı, daha sonra bayıldığı aktarıldı.

İnfial yaratan olay! Eşinin ameliyatla kesilen bacakları torbayla verildi

SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SORUŞTURMA BAŞLATTI

Hastaneden yapılan açıklamada, hastanede geri dönüşüm ve imha merkezinin bulunmadığı ifade edildi. Hastanedeki görevlilerin kadına gerekli talimatları verdiği ancak kadının durumu tam olarak anlayamadığı belirtildi. Sağlık Müdürlüğü, olayın mahkemeye taşındığını ve geniş çaplı soruşturmanın devam ettiğini duyurdu.


Dünya
Haberler