Seyir halindeki araç kurşun yağmuruna tutuldu! Baba yaşamını yitirdi, oğlu ağır yaralandı

Seyir halindeki araç kurşun yağmuruna tutuldu! Baba yaşamını yitirdi, oğlu ağır yaralandı
08:00 13.10.2021 | 14 kere okundu | Memleket

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde yaşanan olayda, bir otomobile yapılan silahlı saldırı sırasında 48 yaşındaki Bedih Zenciroğlu yaşamını yitirdi. Zenciroğlu'nun yanında bulunan 22 yaşındaki oğlu İbrahim Zenciroğlu ise ağır yaralandı.

Dağyanı Mahallesi'nde iddiaya göre Viranşehir'den Şanlıurfa'ya giden Bedih Zenciroğlu'nun kullandığı otomobilin lastiklerine, aracın önünün kesildiği başka bir otomobilden ateş açıldı.

ÇARPARAK DURABİLDİ

Ateş nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü Zenciroğlu, otomobiliyle bariyerlere çarparak durabildi. Bu sırada plakası öğrenilmeyen otomobildeki kişiler, tüfekle Zenciroğlu'nun aracına ateş açmaya başladı.

 

BABA ÖLDÜ, OĞLU YARALANDI

Saldırıda, otomobildeki baba ve oğlu yaralandı. Saldırıyı gerçekleştiren şüpheliler kaçarken, olayı gören sürücüler ise jandarma ve sağlık ekiplerine ihbarda bulundu. Sağlık ekibi, olay yerindeki kontrolünde Bedih Zenciroğlu'nun yaşamını yitirdiğini belirledi. Saldırıda ağır yaralanan İbrahim Zenciroğlu ise Harran Üniversitesi Araştırma Tıp Fakültesi'ne kaldırıldı. Jandarma, saldırıyı gerçekleştirip otomobille kaçan kişi veya kişileri yakalamak için çalışma başlattı.


Memleket
Haberler