Eşini ve 1,5 aylık oğlunun üzerine kolonya dökerek yakan babanın ifadesi ortaya çıktı: Nasıl oldu bilmiyorum

Eşini ve 1,5 aylık oğlunun üzerine kolonya dökerek yakan babanın ifadesi ortaya çıktı: Nasıl oldu bilmiyorum
09:30 18.09.2021 | 37 kere okundu | Memleket

İzmir'de gerçekleşen olayda, 4 ay önce cezaevinden çıkan bir kişi, öğle yemeğinde marketten eve gelmediği için eşinin ve 1,5 yaşındaki oğlunun üzerine kolonya dökerek ateşe vermişti. Suçlamaları kabul etmeyen 29 yaşındaki şahısın polise verdiği ifade ortay açıktı. Veysi E., polise verdiği ifadede "Olayın nasıl meydana geldiğini bilmiyorum" ifadelerine yer verdi.

Menderes ilçesi Kemalpaşa Mahallesi'nde 31 Ağustos gününde "Yaralama", "hırsızlık", "uyuşturucu bulundurmak" dahil birçok suçtan tutuklu bulunan ve 4 ay önce pandemi nedeniyle cezaevinden tahliye edilen Veysi E., iddiaya göre eşi Fatma E.'yi öğle yemeğine eve gelmeyince çalıştığı markete giderek darbetti. Zorla eve getirdiği eşine şiddet uygulamayı sürdüren Veysi E., Fatma E. ile 1,5 aylık oğlu Ömer'in üzerine kolonya dökerek, ateşe verdi. Fatma E.'nin çığlıkları ile bebeğin ağlamasını duyan komşuların ihbarıyla eve polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Vücutlarında ağır yanıklar oluşan anne ile oğlu, ambulansla Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Yakınları Veysi E.'nin, eşini kıskandığını ve sürekli bunu söylediğini öne sürdü.

 

Eşini ve oğlunu kolonya dökerek yakan şahıstan 'pes' dedirten ifade: Nasıl oldu bilmiyorum

EŞİ İFADESİNİ DEĞİŞTİREREK YANLIŞLIKLA OLDUĞUNU SÖYLEDİ

Soruşturma başlatan polisin ifadesine başvurduğu Fatma E., önce olayın yanlışlıkla olduğunu söyledi. Hayati tehlikeyi atlatan ancak tedavisi süren Fatma E., daha sonra ifadesini değiştirerek, eşi tarafından tehdit edildiğini aktardı. Bunun üzerine Veysi E., önceki gün gözaltına alındı.

"NASIL OLDUĞUNU BİLMİYORUM"

Veysi E., Menderes İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Suçlamaları kabul etmeyen Veysi E.'nin ifadesinde "Olayın nasıl meydana geldiğini bilmiyorum" dediği öğrenildi. Polisteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Veysi E., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Öte yandan anne ile oğlunun hastanedeki tedavisi sürüyor.

Eşini ve 1,5 aylık oğlunun üzerine kolonya dökerek yakan babanın ifadesi ortaya çıktı: Nasıl oldu bilmiyorum


Memleket
Haberler