20 yaşındaki genç, annesine ve arkadaşlarına mesaj yazıp kayalıklardan atladı

20 yaşındaki genç, annesine ve arkadaşlarına mesaj yazıp kayalıklardan atladı
20:00 18.09.2021 | 25 kere okundu | Memleket

Şırnak'ın Uludere ilçesine bağlı Andaç köyünde 20 yaşındaki genç, annesine ve arkadaşlarına iki veda mesajı gönderdikten sonra 35 metre yükseklikteki kayalıklardan atlayıp intihar etti. Gencin annesine gönderdiği mesajda, "Bağışla beni güzel annem. Kokunu içime çekemeden kardeşlerimle, arkadaşlarımla vakit geçirmeden göçüp gittim annem" ifadelerini kullanması yürekleri paramparça etti.

Uludere ilçesine bağlı Andaç köyünde meydana gelen olayda, iddiaya göre, markete gidip çerez ve içecekler alıp arkadaşlarıyla son kez vakit geçirdikten sonra yanlarından ayrılan A.E (20), ilk önce annesiyle ilgili mesaj yazdı.

"BAĞIŞLA BENİ GÜZEL ANNEM"

Genç, annesi için yaptığı paylaşımda, "Bağışla beni güzel annem. Ben dağı tepesine çıkarken güldüm... Aklıma sen geldin anne. Hava hafif serin içim ise bir o kadar derin. Sonra yaktım bir iki sigara içe içe açtım içime derin yara. Şöyle bir oturup izledim anne, Yarma'nın manzarasını... Sigaram bitti ve ayağa kalktım. Açtım kollarımı bir ah çektim. Yarma'nın rüzgârı öyle sert öyle derin esiyordu ki... Sanki bana toprağın kokusunu getiriyordu anne. Kısacası benim güzel annem; Yarma'ya doyamadan kokunu içime çekemeden kardeşlerimle, arkadaşlarımla vakit geçirmeden göçüp gittim annem..." ifadelerini kullandı.

 

Arkadaşına mesaj yazıp kayalıklardan atladı

"YAŞADIKLARIM YAŞIMDAN BÜYÜK OLDU"

20 yaşındaki genç, arkadaşları için de, "Ölümün yaşı yoktur. Şimdi dersiniz daha yaşın kaç. Yaşıma bakmayın siz. Yaşadıklarım yaşımdan daha büyük oldu. Onun için bu gece son gecem. Arkadaşlarımla beraber güzel bir gece yaşadım. Sonra son durağa geldim. Herkes her şey gözümün önünde akıyor. Aşağıda arkadaşlarımın kahkaha sesleri geliyor. Tabii bu son satırlarımı okuyacaklar birazdan ve o zaman iş işten geçmiş olacak. Şimdi belki hepiniz beni dinleme isterdiniz ama ben gittikten sonrabunun pek faydası olmayacak. İnsanları sağken sahiplenin, dinleyin. Her şeyi bıraktım öyle çıktım buraya çoğu zaman arkadaşlarla buraya gelirdik, konuşurduk, gülerdik ama bu sefer tekim. Ve hayat benim için birazdan son bitecek. Benim de son satırlarım ve maceram. Hoşça kal güzel köyüm." paylaşımını yaptı.

Arkadaşına mesaj yazıp kayalıklardan atladı

İNTİHAR ETTİ

Daha sonra ikinci mesajı yazan ve bunlar arkadaşlarına atan A.E, çıktığı kayalıklardan atlayarak intihar etti. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

20 yaşındaki genç, annesine ve arkadaşlarına mesaj yazıp kayalıklardan atladı


Memleket
Haberler