Bu neyin nefreti! İki kardeşini evlerinde öldürdü

Bu neyin nefreti! İki kardeşini evlerinde öldürdü
21:30 24.07.2021 | 39 kere okundu | Memleket

Düzce'nin Gümüşova ilçesine bağlı Yıldıztepe Köyü'nde aile arasındaki tartışmada abi İbrahim Karamahmutoğlu iki kardeşini tabanca ile öldürdükten sonra kaçtı. Haberi alan kardeşlerin yakınları, hastanede fenalık geçirdi.

Gümüşova ilçesine bağlı Yıldıztepe Köyü'nde aile arasında çıkan kavgada kan döküldü. İbrahim Karamahmutoğlu isimli şahıs, ailevi nedenlerden dolayı tartıştığı öğrenilen iki kardeşi Şaban ve Suat Karamahmutoğlu'nu öldürdü.

Bu neyin nefreti! İki kardeşine evlerinde kurşun yağdırdı

HASTANEDE VEFAT ETTİLER

Suat, Şaban ve İbrahim Karamahmutoğlu isimli kardeşler arasında ailevi nedenlerle tartışma çıktı. Tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi sonucunda abi İbrahim Karamahmutoğlu tabanca ile kardeşlerine ateş etmeye başladı. Kardeşler Şaban ve Suat Karamahmutoğlu kaldırıldığı Atatürk Devlet Hastanesi'nde yapılan tüm müdahaleye rağmen hayatını kaybetti.

 

Bu neyin nefreti! İki kardeşine evlerinde kurşun yağdırdı

YAKINLARI FENALIK GEÇİRDİ

Olay yerinden kaçan İbrahim Karamahmutoğlu'nun yakalanması için çalışma başlatılırken, olayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı. Olayın ardından hastaneye kaldırılan 2 kardeş ile birlikte Atatürk Devlet Hastanesi önüne gelen yakınları ölüm haberinin ardından fenalık geçirdi. Olayla ilgili olarak savcılık inceleme başlattı.

KISA SÜREDE YAKALANDI

Ağabey İbrahim Karamahmutoğlu'nun jandarma ekiplerinin yaptığı çalışma sonrasında Sakarya'nın Hendek ilçesine bağlı Hacimbey köyünde olduğu belirlendi. Jandarma ekiplerinin çalışması sonucu gözaltına alınan şahıs ifadesi alınmak üzere Jandarma Komutanlığına götürüldü. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Bu neyin nefreti! İki kardeşini evlerinde öldürdü


Memleket
Haberler