Kızlar kavga etti, erkekler de o anları kayda aldı! Nedeni olaydan daha vahim

Kızlar kavga etti, erkekler de o anları kayda aldı! Nedeni olaydan daha vahim
04:00 04.05.2021 | 43 kere okundu | Memleket

İzmir'in Konak ilçesinde, fenomen olmak için kendilerinden küçük kız çocuklarını dövüp, görüntüleri sosyal medyada paylaşan A.Ç. ve B.D., görüntülerin sosyal medyada tepki çekmesinin ardından ifadeye çağrıldı. A.Ç. ve B.D.'nin Çocuk Şube'ye gelerek pedagog eşliğinde ifade verdikleri belirtildi.

Konak'ta oruçlu olan İ.E. (14) ve H.K (15), iftar saatine kadar zaman geçirmek için yürüyüşe çıktı. 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Meydanı yakınlarına geldiklerinde İ.E ve H.K'nın yanına, tanımadıkları iki kız yaklaştı.

DÖVDÜKLERİ ANLARI SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTILAR

Kızlar İ.E. ve H.K.'yi döverken, 3 erkek de yaşananları cep telefonu kamerasıyla kayda aldı. Yaklaşık 10 dakika süren kavganın ardından saldırgan kızlar bölgeden ayrıldı. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler tepki çekti. Saldırganların çekilen görüntüleri sosyal medyada paylaşıp, fenomen olmaya çalıştıkları ileri sürüldü.

 

Bela geliyorum demedi, fenomen olmak için yaptıkları şey bu kadarına da pes dedirtti

AİLELER SALDIRGANLARDAN ŞİKAYETÇİ OLDU

Çevredekiler durumu polise bildirdi. Hastaneden darp raporu alan İ.E. ve H.K.'nin aileleri saldırganlardan şikayetçi oldu. Bunun üzerine saldırganlar, sosyal medya hesaplarından özür mesajı attı. Saldırgan 2 kızın sosyal medyada daha önce de tanımadıkları kişileri darp ettikleri videoları paylaştıkları öne sürüldü. Yaşanan son olayın ardından da hesaplarını kapattıkları belirtildi.

Görüntü Türkiye'den! Kızlar sokak ortasında kavga ettikleri, erkekler de o anları kayda aldı

PEDAGOG EŞLİĞİNDE İFADELERİ ALINDI

Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, şüphelilerin A.Ç. ve B.D. olduğunu belirledi. Yaşları 18'in altında olduğu öğrenilen iki kız, ifade vermek için İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü'ne çağrıldı. A.Ç. ve B.D.'nin Çocuk Şube'ye gelerek pedagog eşliğinde ifade verdikleri belirtildi.

Kızlar kavga etti, erkekler de o anları kayda aldı! Nedeni olaydan daha vahim


Memleket
Haberler