Yasağa rağmen pitbull sahiplendi, jandarma almak isteyince "Kendimi vururum" diyerek başına silah dayadı

Yasağa rağmen pitbull sahiplendi, jandarma almak isteyince "Kendimi vururum" diyerek başına silah dayadı
10:30 26.02.2021 | 64 kere okundu | Memleket

Antalya'da jandarma, uygulama yaptığı sırada bir aracı durdurdu ve beslenmesi yasak olan pitbull cinsi köpeği almak istedi. Bu sırada araçtan inen kadın, tabancayla bir kez havaya ateş etti ve silahı başına dayayarak, "Köpeğimi alırsanız kendimi vururum" dedi. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Olay, bugün öğle saatlerinde, Karaman - Antalya karayolunda meydana geldi. Yol uygulaması yapan jandarma ekipleri, durdurulan araçta beslenmesi yasak olan pitbull cinsi köpeği görünce almak istedi.

"KÖPEĞİMİ ALIRSANIZ KENDİMİ VURURUM"

Görgü tanıklarının iddiasına göre jandarmanın köpeği alması üzerine aracından inen kadın, elindeki tabancayla havaya bir kez ateş açtı. "Köpeğimi alırsanız kendimi vururum" diyen kadın, ara ara silahı başına dayadı.

 

Pitbull cinsi köpeği alınmak istenince, tabancayı başına dayadı

 

O ANLAR KAYIT ALTINA ALINDI

Jandarma ekipleri, bölgede kontrol için bekleyen araç sürücülerini uzaklaştırdı. Kontrol noktasında olan bir sürücü, o anları cep telefonu ile görüntüledi.

"KADININ PİTBULL KÖPEĞİNİ ALMAK İSTEDİLER, TABANCAYI ÇIKARDI"

Görüntüleri çeken kişi, "Kadının pitbull köpeğini almak istediler ve kadın tabancayı çıkardı" dedi. Görüntüleri çeken kişi ve araçtakiler, güvenlik nedeniyle bölgeden uzaklaştırıldı.

Yasağa rağmen pitbull sahiplendi, jandarma almak isteyince Kendimi vururum diyerek başına silah dayadı


Memleket
Haberler