Fabrikanın kapılarını kilitleyip genç kadına saldırmıştı! Olayın altından yasak aşk çıktı

Fabrikanın kapılarını kilitleyip genç kadına saldırmıştı! Olayın altından yasak aşk çıktı
12:00 25.02.2021 | 54 kere okundu | Memleket

Yanında çalışan maden mühendisi kadını darbedip fabrikaya kilitleyen patron tutuklandı. Şahsın bir canlı yayına katılan akrabası; genç kadının, kendisine dehşeti yaşatan patronunun babasıyla yasak aşk yaşadığını ve 300 bin TL karşılığında özür videosu çekmeyi teklif ettiğini öne sürdü.

Balıkesir Marmara Adası'nda mermer fabrikasında meydana gelen olayda, mermer fabrikasında çalışan Canan T. ve patronu Fatih U. arasında çıkan tartışma, kısa sürede kavgaya dönüştü. Fatih U., Canan T.'yi önce darbetti, ardından da bıçakla kovaladı. Fabrikadan koşarak uzaklaşan Canan T. hastaneden darp raporu aldı. Gözaltına alınan Fatih Uygun ise adliyeye sevk edildikten sonra tutuklandı.

 

O GÜNÜ ANLATTI

Fatih U.'nun akrabası Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı'nın yaptığı "Neler Oluyor hayatta" programına telefonla bağlanarak olayın detaylarını anlattı. Tutuklanan patronun akrabası olan T. Y, Canan T'nin çalışanlara uyguladığı baskı yüzünden işine son verildiğini ama o gün yeniden iş yerine geldiğini, elinde makas olduğunu ve zorluk çıkardığını ileri sürdü.

DARBEDEN PATRONUNUN BABASIYLA İLİŞKİ YAŞADIĞI İDDİASI

"Keşke bunlar yaşanmasaydı" diyen T. Y., Hakan Ural'ın "Fatih U.'nun babası, yani şirketin diğer ortağıyla Canan T. arasında bir ilişki olduğu doğru mu?" sorusuna ise "Evet, doğru" yanıtını verdi.

300 BİN TL KARŞILIĞINDA ÖZÜR VİDEOSU TEKLİF ETMİŞ

Ayrıca darbedilen maden mühendisinin 300 bin lira karşılığında özür videosu yayınlama teklifinde bulunduğunu söyledi.

 

Fabrikanın kapılarını kilitleyip genç kadına saldırmıştı! Olayın altından yasak aşk çıktı


Memleket
Haberler