Yaşlı adam, küfürlü konuştuğu için kendisini uyaran genci kurşun yağmuruna tuttu

Yaşlı adam, küfürlü konuştuğu için kendisini uyaran genci kurşun yağmuruna tuttu
08:00 26.11.2020 | 150 kere okundu | Memleket

İzmir'de yaşlı bir adam, küfürlü konuştuğu için kendisini uyaran kişiyi kurşun yağmuruna tutarak ağır yaraladı. Sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılan talihsiz adamın hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

İzmir'in Buca ilçesine bağlı Güven Mahallesi 397 Sokak'ta saat 18.00 sıralarındakorkunç bir olay meydana geldi.

İddiaya göre, apartmanda tek başına yaşayan Yaşar G. (70), Antalya'dan İzmir'e annesini ziyarete gelen Tolga Taşkaner ile küfürlü konuşması üzerine tartıştı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Yaşar G., Taşkaner'e ardı ardına silahla ateş etti.

 

HAYATİ TEHLİKESİ DEVAM EDİYOR

Taşkaner, vücuduna isabet eden kurşun nedeniyle ağır yaralandı. Olayı gören apartman sakinleri, durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Bu sırada, silahlı saldırgan Yaşar G., suç aleti ile birlikte olay yerinden kaçtı. Sağlık ekipleri tarafından ambulansla Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edilen talihsiz adamın hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

Sokak ortasında dehşet! Küfürlü konuştuğu için kendisini uyaran genci kurşun yağmuruna tuttu

VATANDAŞLAR YAKALAYIP POLİSE TESLİM ETTİ

Öte yandan Tolga Taşkaner'i silahla vurarak ağır yaraladıktan sonra olay yerinden kaçmaya çalışan saldırgan, vatandaşlar tarafından etkisiz hale getirilerek suç aleti ile birlikte polise teslim edildi. Gözaltına alınan Yaşar G., Buca İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne sorgulanmak üzere götürüldü.

KÜFÜR YÜZÜNDEN DİĞER KOMŞULAR DA ŞİKAYETÇİ OLMUŞ

Öte yandan, olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında, tek başına yaşayan Yaşar G.'nin evde ve apartmanda sürekli küfürlü konuştuğu, birçok komşusunun ise bu nedenle Yaşar G.'den şikayetçi olduğu öğrenildi. Tolga Taşkaner'in hastanedeki tedavisi sürerken, olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Yaşlı adam, küfürlü konuştuğu için kendisini uyaran genci kurşun yağmuruna tuttu


Memleket
Haberler