Gözü dönen adam, çay ocağında pitbull nedeniyle tartıştığı şahsa kurşun yağdırdı

Gözü dönen adam, çay ocağında pitbull nedeniyle tartıştığı şahsa kurşun yağdırdı
19:00 23.11.2020 | 132 kere okundu | Memleket

Bahçelievler'de pitbull cinsi köpeği ile çay ocağına giren kişi ile köpeği dışarıya çıkarmasını isteyen kişi arasındaki tartışma cinayetle sonuçlandı. Tartışma sonrası eve gidip silahını alan kişi, köpeği çıkarmasını isteyen şahsa üç el ateş etti. Hastaneye kaldırılan yaralı, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

İstanbul'un Bahçelievler ilçesinde, geçen perşembe akşam saatlerinde, Soğanlı Mahallesi'nde bir çay ocağında yaşanan olayda, çay ocağında Hayrullah Kurumahmut oturduğu sırada, pitbull cinsi köpeğiyle bir kişi çay ocağına girdi. Kurumahmut, köpekten rahatsız oldu ve dışarı çıkarmasını istedi. Kurumahmut ile köpeğini getiren kişi arasında tartışma yaşandı. Tartışma sonrası eve gidip silahını alan kişi, silahını çıkartarak peş peşe ateş etti.

 

ŞÜPHELİ KAYIPLARA KARIŞTI

Kurumahmut vücuduna isabet eden 3 kurşunla ağır yaralandı ve kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen 10 saat sonra hayatını kaybetti. Köpeğin sahibi yaşanan olay sonrası kayıplara karıştı. Polis ekipleri bir kişiyi silahla öldüren kişiyi yakalamak için çalışma başlattı. Hayatını kaybeden Hayrullah Kurumahmut'un cenazesi memleketi Trabzon'da defnedildi.

VATANDAŞLAR KORKU İÇİNDE OLAYI İZLEDİ

Yaşanan anlar ise çevrede bulunan bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde kavga edenler ve diğer vatandaşların korku içinde olduğu görülüyor.


Memleket
Haberler