Genç kız, iğnenin yan etkilerini söyleyen doktora saldırdı

Genç kız, iğnenin yan etkilerini söyleyen doktora saldırdı
13:00 26.10.2020 | 93 kere okundu | Memleket

Kahramanmaraş'ta, hastaneye giden 22 yaşındaki kız, yaptırmak istediği iğnenin yan etkilerini söyleyen doktoru darbetti. Doktorun şikayeti üzerine genç kız ve annesi gözaltına alındı.

Kahramanmaraş'ta, cuma günü akşam saatlerinde Necip Fazıl Şehir Hastanesi Yörük Selim Ek Hizmet Binası'nın acil servisinde meydana gelen olayda, S.K, rahatsızlanarak gittiği hastanede doktor Merve Albayrak'a iğne yaptırmak istediğini söyledi. Albayrak, iğneyi yapabileceklerini ancak ciddi yan etkileri olduğunu belirterek genç kızı uzman doktora yönlendirdi. Bu sırada anne M.K. (42), yan etkilerinden dolayı kızının iğneyi yaptırmaktan vazgeçebileceğini söyleyerek tepki gösterdi. S.K. de doktor Merve Albayrak'a saldırıp darbetti. Genç kız daha sonra doktorun odasını dağıtıp, yere yattı, sinir krizi geçirdi.

 

DOKTOR ŞİKAYETÇİ OLDU

Acil serviste görev yapan diğer doktor, sesleri duyup Albayrak'ın yardımına koştu. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri S.K. ve M.K'yi gözaltına alarak karakola götürdü. Doktor Merve Albayrak ise aldığı darp raporu ile karakola giderek şikayetçi oldu.


Memleket
Haberler