Uyuşturucu etkisinde olduğu düşünülen gencin kendi kendine zarar verdiği anlar kamerada

Uyuşturucu etkisinde olduğu düşünülen gencin kendi kendine zarar verdiği anlar kamerada
21:00 20.09.2020 | 77 kere okundu | Memleket

İzmir'de uyuşturucunun etkisi altında olduğu öne sürülen bir genç kendine zarar verdi. Bilincini kısa süreliğine yitirdiği görülen genç yerlerde sürünerek kollarını ve bacaklarını yere vururken yakınındaki arkadaşlarının banklarda uyuyakaldığı görüldü. O anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

İzmir'in Konak ilçesinde iddiaya göre uyuşturucu kullanan bir genç, uyuşturucunun etkisiyle kendi kendine zarar verdi. Gence başta her ne kadar arkadaşları müdahale etmeye çalıştıysa da kısa süre sonra onlar da bulundukları yere serilip uyudu.

3'Ü BİRDEN REAKSİYON GÖSTERDİ

Olay, dün akşam saatlerinde Kültürkpark'ta meydana geldi. İddiaya göre, uyuşturucu kullanan 3 arkadaş Kültürpark'a gelerek oturdu. İki kişi bankta otururken, diğer kişi ise kendine zarar vermeye başladı.

KRİZ GEÇİRDİ

Başını ve ellerini beton zemine vuran genç, ardından da yerde yuvarlanıp, kriz geçirmeye başladı. Arkadaşlarının yardım etmeye çalıştığı genç yerden kalkamazken, o anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Gencin daha sonra arkadaşları tarafından bölgeden götürüldüğü öğrenildi.


Memleket
Haberler