Sahibini durdurdukları otomobili çaldılar! O anlar kameraya anbean yansıdı

Sahibini durdurdukları otomobili çaldılar! O anlar kameraya anbean yansıdı
11:20 20.09.2020 | 56 kere okundu | Memleket

İstanbul Sancaktepe'de üç kişi, otomobil sahibinin elinden zorla anahtarı alarak aracı çaldı. O anlar bir cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Sancaktepe'de bir kişi, aracına yürüdüğü sırada yanına yaklaşan üç kişi tarafından durduruldu. Otomobilin anahtarını zorla elinden alan şüpheliler, otomobili çalarak kaçtı. Olay anı bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedilirken, şüphelilerden biri polis ekiplerince yakalandı.

Olay 11 Eylül Cuma günü Veysel Karani Mahallesi'nde bulunan mezarlık yanında meydana geldi. Cevat A. aracına yürüdüğü sırada yanına yaklaşan şüpheliler zorla otomobilin anahtarını elinden aldı.

CEP TELEFONU KAMERASIYLA SANİYE SANİYE GÖRÜNTÜLENDİ

Otomobile binen üç kişi hızla olay yerinden kaçarken, olay anını bir vatandaş cep telefonu kamerasıyla saniye saniye görüntüledi. Yaşanan olayın ardından çalışma başlatan Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekipleri çalınan aracı bularak, şüphelilerden birinin Atakan A. olduğunu tespit etti. Polis ekipleri Atakan A.'yı evine düzenledikleri baskınla yakalayarak gözaltına aldı.

ŞÜPHELİLERİN YAKALANMASI İÇİN BAŞLATILAN ÇALIŞMA SÜRÜYOR

Şüpheli emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilirken, olaya karışan diğer şüphelilerin yakalanması için başlatılan çalışmalar ise sürüyor.

 


Memleket
Haberler