Miras yüzünden tartıştığı ağabeyini öldürdü, yeğenini de ağır yaraladı

Miras yüzünden tartıştığı ağabeyini öldürdü, yeğenini de ağır yaraladı
01:40 19.09.2020 | 44 kere okundu | Memleket

Bursa'nın İnegöl ilçesinde miras meselesi yüzünden tartıştığı ağabeyini tabanca ile öldüren kardeş, yeğenini de ağır yaraladı. Polis ekipleri tarafından yakalanan zanlı, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Bursa'da miras yüzünden tartıştığı abisini tabanca ile öldüren kardeş, yeğenini de ağır yaraladı. Yakalanan zanlı çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Olay, Bursa'nın İnegöl ilçesinden meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, aralarında miras meselesi yüzünden tartışma çıkan Ali Özcan ve kardeşi A.R. Özcan evlerinin önünde tartışmaya başladı.

TARTIŞMA SONRASI AĞABEYİ VE YEĞENİNE KURŞUN YAĞDIRDI

Tartışmanın büyümesiyle A.R. Özcan yanında bulunan tabanca ile ağabeyi Ali Özcan ve yeğeni Muhammet'e ateş etmeye başladı. Saldırgan kardeş, kendilerine ait samanlığı da ateşe vererek olay yerinden kaçtı. Ağır yaralanan Ali Özcan ve oğlu Muhammet olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı.

TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI

Ali Özcan yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamazken, oğlu Muhammet'in sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi. Abisini vuran A.R. Özcan ise çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.


Memleket
Haberler