MHP Genel Başkanı Bahçeli'den 30 gün aradan sonra ilk paylaşım

MHP Genel Başkanı Bahçeli'den 30 gün aradan sonra ilk paylaşım
13:24 31.07.2020 | 368 kere okundu | Politika

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medyayla ilgili yasal düzenlemenin Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girmesinin ardından Twitter’da ilk paylaşımını yaptı.

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM Genel Kurulu'ndan geçen sosyal medya ile ilgili düzenlemenin Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmesinin ardından, Twitter hesabından ilk paylaşımını Fatih Karagümrük Spor’un Süper Lig’e yükselmesi nedeniyle yaptı. 

 

 

 

 

Bahçeli, Karagümrük Spor formasının yanında çekilen fotoğrafıyla yaptığı paylaşımında, şu ifadelere yer verdi:

"Zafer ayında zaferle Süper Lige yükselen Fatih Karagümrük Spor’a başarılar diliyorum. Başta kulüp başkanı Süleyman Hurma olmak üzere teknik heyeti, futbolcuları ve yiğit Karagümrük taraftarlarını tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum."

30 gün aradan sonra ilk paylaşım 

Devlet Bahçeli, sosyal medyada en son paylaşımını 1 Temmuz’da yapmıştı.

Son paylaşımında "Sosyal medya dipsiz bir kuyuya, izan ve insaf tanımayan mayınlı bir platforma dönüşmüştür. Başta Twitter, Facebook olmak üzere sosyal medya iftira sahnesi, ihanet ve isnat mecrası olmuş çıkmıştır. Sosyal medya taşınması imkânsız ağır bir güvenlik sorunu haline gelmiştir" ifadelerini kullanan Bahçeli'nin Meclis’te düzenleme yapılana kadar sosyal medya hesaplarını askıya aldığı açıklanmıştı.


Politika
Haberler