Erdoğan’dan okul tatilinin uzatılması mesajı - VİDEO

Erdoğan’dan okul tatilinin uzatılması mesajı - VİDEO
15:20 24.03.2020 | 102 kere okundu | Politika

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Twitter hesabından koronavirüs tedbirlerine ilişkin yaptığı video paylaşımında, 'Tüm kurum ve kuruluşlarımızın çalışmalarını yakından takip ediyor, adımlarımızı eşgüdüm içerisinde atmayı sürdürüyoruz.' değerlendirmesinde bulundu.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan koronavirüs paylaşımında “Milletimizin hizmetinde mesaimiz devam ediyor. Tüm kurum ve kuruluşlarımızın çalışmalarını yakından takip ediyor, adımlarımızı eşgüdüm içerisinde atmayı sürdürüyoruz.” dedi.

 

Erdoğan, şöyle devam etti:

“Ürünleri çok değişik kanallarla yurt dışına kaçıranlara, ülkemiz içinde bu ürünleri fahiş fiyatlarla satanlara bu işin hesabını sorarız.”

Erdoğan, doğalgaz ve elektriğin kapanması gibi bir durumun olmadığını belirterek “Biz daha zor günler yaşadık böyle bir şeye girmedik. Sosyal devlette de böyle bir adım atılamaz.” ifadelerini kullandı.

 

 

TATİL UZATILACAK MI?

 

Erdoğan, uzaktan eğitim ve tatilin uzatılıp uzatılmayacağıyla ilgili ise “İnşallah bu çalışma yöntemiyle geleceğe yönelik çok çok farklı bir sistemi de oluşturmuş oluyoruz, oturtmuş oluyoruz. Bilim Kurulu uzatılmasında fayda var diyorsa ona uyalım, çünkü işin ehli onlar.” dedi.

Recep Tayyip Erdoğan@RTErdogan

Milletimizin hizmetinde mesaimiz devam ediyor. Tüm kurum ve kuruluşlarımızın çalışmalarını yakından takip ediyor, adımlarımızı eşgüdüm içerisinde atmayı sürdürüyoruz.

Yerleştirilmiş video

7.430

13:40 - 24 Mar 2020

Twitter Reklamları'na ilişkin bilgiler ve gizlilik


Politika
Haberler