Bay Yanlış dizisinin yıldızı Can Yaman hakkında şok iddia İtalyan şarkıcı anlattı

Bay Yanlış dizisinin yıldızı Can Yaman hakkında şok iddia İtalyan şarkıcı anlattı
14:40 11.07.2020 | 352 kere okundu | Kültür

İtalyan oyuncu ve şarkıcı Francesca Cipriani'nin Can Yaman hakkında söyledikleri duyanların ağzını açık bıraktı. Francesca Cipriani kalbinin kırıldığını açıkladı.

 

FOX TV'de yayımlanan Bay Yanlış adlı dizide başrol oynayan Can Yaman, İtalyan oyuncu Francesca Cipriani'nin iddiasına göre onu üzdü. 36 yaşındaki Cipriani, Yaman ile konuk oldukları programın stüdyosunda tanıştıklarını anlattı.

 

 

Can Yaman'dan hoşlandığını ama onun hiçbir mesajına yanıt vermediğini söyledi. Cipriani "İkimiz de Barbara D'Urso'nun programına konuk olmuştuk. Bütün gece bana gülümseyip durdu" diyerek anlatmaya başladı. Cipriani sözlerini şöyle sürdürdü:
 

"Bana kur yapıp durdu. Hatıra fotoğrafı çektirdik. Sonra da görüşmek için söz verdik. Ama öyle olmadı.''

 

 

"Ona her gün mesaj atıyordum, ama bana asla yanıt vermedi. Bana bunu neden yaptın? Onun için her gün ağlıyorum. Ben şanssızım." 

 

Peki, Can Yaman kimdir?

 

Can Yaman, 8 Kasım 1989 tarihinde İstanbul’un Suadiye semtinde dünyaya gelmiştir. Aslen Yugoslav kökenlidir. Ailenin tek çocuğudur.

 

İstanbul Yeditepe Üniversitesi Hukuk Bölümünden mezun olan Can Yaman avukatlık yaparken, hobi olsun diye oyunculuk dersleri almıştır.


Kültür
Haberler