Tek umut Türkiye ve Türk Birliği

Tek umut Türkiye ve Türk Birliği
16:15 07.09.2021 | 4262 kere okundu | Yazarlar

Abil Babaoğlu


Alman Nazileri iktidara geldikten sonra tedavi kisvesi altında kendi milletinden olan hastaları bir hastanede toplar, ilaç verir ve öldürürlerdi.
Amaç temiz, sağlıklı bir ırk yaratmaktır.
Yahudilerin katledilmesi, romanlar, yenişler üzerindeki soykırım (nedense bu halklardan sadece birinin soykırımı biliniyor) yeterli olmamış ve faşist zihniyet kendi milletine gizli bir soykırım uygulamıştır.
Bugün dünyada yaşananlar bize o olayları hatırlatıyor ama bunun sadece bir ülkede değil tüm dünyada uygulandığına şahit oluyoruz.
Bunu uygulayanlar yabancılar değil, o gün soykırıma uğrayan insanların torunları olan, insanlık karşıtı ideolojileriyle zihinleri zehirlenen Siyonistlerdir. 
Dünyanın her yerinde siyasi ve parasal gücü ellerinde bulunduran bu insanlar, 8 milyar insanın her biri pahasına zenginleştikten sonra dünyadaki devletlerin, milletlerin ve insanların sayısını kontrol etmek istiyorlar.
Tıpkı Alman faşistleri gibi (Yahudileri, Romanları ve Yenişleri ​​yok ederek) Afrikalıları ve Müslümanları soykırıma uğratmak, uyuşturucu ve hastalıklarla diğerlerinin sayısını azaltmak istiyorlar.
Bugün Covid19, yarın başka hastalıkları ortaya çıkaracaklar.
Dünyanın şu ya da bu bölgesinde savaşlar bitmeyecek, normal bir durum olarak kabul edilecek.
Küresel ısınma, sel gibi felaketler istedikleri olaylardan sadece bazıları. Bu güçler istiyor ki, şehirler, ülkeler yok olsunlar.
Hıristiyanlara İsa'nın yanında cennet vaad eden, Müslümanlara cehalet ortamlar yaratan bu doğaüstü güçler herkesi birbirine düşman ederek dünyaya hakim olmuşlar ve artık insanlığı yok etmeye başlamışlardır.
Bunları durdurmanın tek yolu, bugün bağımsızlık yolunda ilerleyen ve tüm dünya mazlumlarının umut yurdu olan Türkiye'nin etrafında birleşmektir.
Bugün dünyadaki tüm milliyetçiler, yaklaşan tehlikenin büyüklüğünün ve acımasızlığının farkında olmalı ve kısır etnik çatışmalara son vermeli, yoksa yarın çok geç olacak.
Bugün Ruslar, Yunanlılar, Almanlar, Araplar, milletlerin hepsi Türkiye ve kurulacak Türk Birliği etrafında birleşmelidir.
Türkiye bir ışıktır ve aydınlık bir gelecek isteyenler bu ışık etrafında birleşmelidir.


Yazarlar
Haberler