İHANET YUVASI

İHANET YUVASI
20:50 18.09.2020 | 2663 kere okundu | Yazarlar

    Millet olarak her seferinde Necmeddin Sadigov'un suçlarına verilen tepkiye bakarsanız, bazı insanlar gündemi değiştirmeye çalışıyor. Hain memurlardan biri şehidin afişini yırttı, bir diğeri orduyu toplayıp birinin özel mülküne saldırdı, bir diğeri ise Ermenilerin niyetlerini ifşa etti. Chingiz Abdullayev gibi, Rus başlı anti-vatandaşlar Rus okullarını savunuyorlar. Sebep birdir ne pahasına olursa olsun gündemi değiştirmek, dikkati başka yöne çekmek ve halkın mücadelesini kırmak.

   Bu Necmeddin ne imiş böyle, kim imiş böyle, ordumuzun kurulduğu günden bu yana karşılaştığı büyük itkiler, adaletsizlikler, topraklarımızın düşmana bedava verilmesi, ihanetler, hepsi bizlerden olmayan Türk kanına susamış Necmeddin ile ilgilidir. Hatırlarsanız bir ay önce Kardeşimiz Şanlı Türk Ordusu eğitim için ülkemize geldiği bir vakitte toplantı yapmış ve üst rütbeli subaylara Türk ordusunu karşıladıkları için hakaret etmişti. O zaman çoğumuz bu tür hakaretlere sessiz kaldıkları için bu memurları kınadık. Ama şimdi şerefli subaylarımızın bu Rus başlı Necmeddin'in ihanetleri karşısında asla sessiz kalmadıklarını görüyoruz. Ve bu nedenle haksız yere cezalandırılırlar. Ordu bizim gururumuz ve şevkimizdir. Ordu bizim memleketimizdir. Ordu vatandır. Ordumuza karşı işlenen suçlar vatana ihanettir.Hiç uğraşmasın  gündemi değiştirmek isteyen hainler. Alınmayacak. Bu millet sonuna kadar bu halk ordusunun yanında olacak ve bu hain sürüsünü temizleyecektir. Şüphesiz.

  Bir Ermeni subayı yakaladıkları için ordudan subayları gizirleri, maxelleri çıkaranlar da ermenidir. Ermeni olmasa da Rus Ermenistan için çalışıyor. Bunun başka adı yok. Leletepe savaşlarında da savaşan cesur oğullarımız bu hainler tarafından tutuklandı, öldürüldü ve olmazın işkencelerini gördüler. Bu işin adı vatana ihanettir. Bunu yapanlar halka cevap vermelidirler. Ve yapacaklar.

  Bugün herkesi, kimliği ve inançları ne olursa olsun Cumhurbaşkanımıza destek olmaya ve bu hain sürüyü ülkemizden arındırmaya çağırıyorum. Her gün yeni bir ihanet haberini duymak yerine, bu hainleri bir kez ve sonsuza dek Ordumuzdan ve ülkemizden arındırmalı ve onlara hak ettiği cezayı vermeliyiz. Herkes her yerde itiraz etmelidir. Bir an bile sessiz durmamalıyız. Her gün suçsuz masum olan ve boşuna ölen ordudan atılan namuslu vatansever oğullarımız büyümeye devam ediyor. Daha önce hiç bu kadar çok askerimiz açık savaşta öldürülmemişti. Ona bir göz atın. Düşman içimizdedir. Milletin çocukları kasten öldürülüyor ve hedef alınmaktadır. Çelik Generalimiz Albay Mirzayev'in şehitliği bizim için son ders olmalı. Askeri sırları düşmana aktarır ve askerlerimizin yok oluşunu izlerler. Bir ülke bu tür generalleri ve albayları eğitmek için birkaç yıl daha çalışacak. Milletimize göz dağı verenlerin gözlerine dağ basılmalıdır. Halkın iradesine hiçbir güç dayanamaz. Hem hükümet hem de hukuk halkın iradesine saygı göstermelidir. Devlet de orduda halkındır. Kimsenin büyükbabasının malı mülkü değildir. Ve bu durumda başkanımızı desteklemeliyiz, bu hainleri ordumuzdan sonsuza kadar temizlemeliyiz. Hangi ülkede "kuzenin, ordunun başında general olması gerektiği" görülmüştür. Yeğenini de general yapan Sadikhov, tüm askeri yapıyı ele geçirmiştir. Ve kelimenin tam anlamıyla çirkin niyetlerini, Putin'in talimatlarını hepsini uygulamaktadır. Buna bir son vermeliyiz. Devletimizi korumalı, devlet başkanını desteklemeli ve bu nefret edilen düşmanları sonsuza dek ordumuzdan atmalıyız.5 kolonun general’i Necmeddin'in kardeşi aynı zamanda Ermenistan'da bir ordu komutanıdır. Düşünebiliyor musun? Kendisi Rusya, Dağıstan'ın ulusal kahramanıdır.

Hangi hizmetlerine göre ???

Elbette Azerbaycan ordusundaki provokasyonları ve ihanetlerine göre.

Azerbaycan halkına yönelik baskı politikasına göre.

Ne kadar sessiz kalacağız. Nereye kadar.

Şerefli vatansever oğulların ortadan kaldırılmasına ne kadar süre seyirci kalacağız? Yeter ve bitti.

Milli ordumuzun karargâhını, onu ihanet yuvasına çevirenlerden temizleme zamanıdır.

 

 


Yazarlar
Haberler