İrevan Türk Cumhuriyeti Türk Birliğinin Mihenk Taşıdır

İrevan Türk Cumhuriyeti Türk Birliğinin Mihenk Taşıdır
12:24 10.08.2020 | 4042 kere okundu | Yazarlar

Onur Beyhan

Türk Birliğinin kara bağlantısının sağlanması için,  bugün sözde Ermenistan denen Kafkaslarda ki çıbanın sökülüp atılması gerektiğini biliyorsunuz değil mi?

Bizler Kafkas Türkleri olarak Türk Birliği yolundaki en büyük tuğlayı koymak için yola çıktık. 

Bu nedenle Türk Birliğinin yolu İrevan'dan geçer.   

Güney Kafkasya haritasına baktığımızda şu sözde Ermenistan denen çete devletçiği o kadar eğreti duruyor ki. 

Aslında haritaya baktığımızda kasıtlı ve planlı bir şekilde oraya o sözde devletçiğin konulduğunu çok rahatça anlayabiliyoruz.

İrevan Türk cumhuriyetini kurmak için yola çıktığımızda bizlere "Ne yani şimdi siz Ermenistan'ı mı yıkacaksınız?" şeklinde çıkışanlar da oldu. 

Ancak 100 yıl önce Türkiye'yi işgal etmeye gelen batılılara kimse dönüp de "Ne yani şimdi 1.000 yıldır aralıksız bu topraklarda egemen olan Türkleri Anadolu'dan mı atmayı düşünüyorsunuz?" diye sormamıştı. 

1000 yıl aralıksız bu topraklarda devlet sahibi olan, ondan önce de binlerce yıl burada devletler kurmuş ve yıkmış ve en aşağı 7000 yıldır bu topraklarda varlığının izine rastlanılan Türkleri, kendi topraklarından atmak için üzerimize vahşice saldıran batılılar buna inanıyor da, bizler mi daha kafkaslarda 200 yıllık geçmişi dahi olmayan Hay (Ermeni) milletini buradan atacağımıza inanmayalim? 

Binlerce yıllık Türk yurdu Kafkaslar'da artık Ermeni'nin yaşam suresi tükenmiş, kredisi bitmiş suyu ısınmış ve vadesi dolmuştur. 

Artık 200 yıllık kabarık hesabı ödeme günü gelip çatmıştır! 

Hesap verecekler ve bu topraklardan defolup gidecekler! 

Bu nedenle her zaman söylediğimiz gibi diyoruz ki, Yola Revan olduk ve  İrevan Türk Cumhuriyeti Türk birliğinin mihenk taşıdır! 

Var Olsun İrevan Türk Cumhuriyeti 

 


Yazarlar
Haberler